БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ПОСТАНОВА
від 3 серпня 2021 року № 285

Про повідомлення Варфоломєєвої Г.М. та інших стосовно проведення зборів громадян України щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, зареєстроване в Центральній виборчій комісії 30 липня 2021 року за № 21-30-8021

До Центральної виборчої комісії 30 липня 2021 року надійшло письмове повідомлення Варфоломєєвої Ганни Михайлівни, Грабко Ксенії Олександрівни, Растворової Ольги Григорівни, Чернікової Наталії Володимирівни як організаторів зборів громадян України щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, надіслане ними відповідно до частини четвертої статті 30 Закону (1135-20) України "Про всеукраїнський референдум".
У вказаному повідомленні зазначається, що 6 серпня 2021 року о 10 годині (час початку реєстрації учасників зборів о 9 годині) у селищі Сонячне Запорізького району Запорізької області за адресою: вулиця Весняна, 1, відбудуться збори громадян України щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою з метою ініціювання проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, зокрема формулювання питання, що пропонується винести на всеукраїнський референдум за народною ініціативою, та утворення ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.
Розглянувши вказане повідомлення, відповідно до частин четвертої, п’ятої статті 30, частини першої статті 42 Закону (1135-20) України "Про всеукраїнський референдум", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 13 статті 20 Закону (1932-15) України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:
1. Направити на збори громадян України щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, які відбудуться 6 серпня 2021 року о 9 годині в селищі Сонячне Запорізького району Запорізької області за адресою: вулиця Весняна, 1, для посвідчення факту проведення зазначених зборів представника Центральної виборчої комісії:
Куценко Віталій Юрійович, головний консультант першого відділу управління організації підготовки та проведення виборів і референдумів Секретаріату Центральної виборчої комісії.
2. Представнику Центральної виборчої комісії, вказаному в пункті 1 цієї постанови, після проведення зборів громадян України щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою поінформувати Центральну виборчу комісію про відповідний факт шляхом подання письмового звіту.
3. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.
Заступник Голови
Центральної виборчої комісії
В.ПЛУКАР