БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Інспектування

Інспектування
- візуальна перевірка об'єктів регулювання для визначення наявності регульованих шкідливих організмів та/або відповідності фітосанітарним заходам.
ЗАКОН УКРАЇНИ Про карантин рослин (ст.1) м.Київ, 30 червня 1993 року N 3348-XІІ (3348-12)
Інспектування
- складське, лабораторне оцінювання стану та сортової чистоти (типовості) насіннєвих посівів, багаторічних насаджень, насіння і садивного матеріалу.
ЗАКОН УКРАЇНИ Про насіння і садивний матеріал (ст.1) м.Київ, 26 грудня 2002 року N 411-ІV (411-15)
Інспектування
- перевірка продукції, процесу, послуги чи установки або їх проекту та визначення їх відповідності конкретним вимогам або, на основі професійного судження, загальним вимогам.
ЗАКОН УКРАЇНИ Про технічні регламенти та оцінку відповідності (ст.1) м. Київ, 15 січня 2015 року № 124-VІІІ (124-19)
Інспектування
- наземні перевірки та роботи, що виконуються з метою встановлення відповідності злітно-посадкового майданчика вимогам даних Правил, та надання чи продовження терміну дії Посвідчення про допуск його до експлуатації.
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАГЛЯДУ ЗА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ БЕЗПЕКИ АВІАЦІЇ Н А К А З Про затвердження Правил допуску до експлуатації злітно-посадкових майданчиків для польотів легких повітряних суден (Правила, п.1.12) 01.12.2004 N 205 (z1644-04)
Інспектування
- подальший контроль за використанням і збереженням фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, правильністю визначення потреби в бюджетних коштах та взяття зобов'язань, станом і достовірністю бухгалтерського обліку та фінансової звітності органів державного і комунального сектору з метою виявлення недоліків і порушень. Інспектування здійснюється у формі ревізій і перевірок та повинно забезпечувати виявлення фактів порушення законодавства, встановлення винних у їх допущенні посадових та матеріально відповідальних осіб. Відмінністю інспектування від внутрішнього аудиту є фіскальна спрямованість - за його результатами керівництву органів державного і комунального сектору, контроль за діяльністю яких здійснювався, пред'являються вимоги, а не надаються рекомендації.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я Про схвалення Концепції розвитку державного внутрішнього фінансового контролю (Концепція, розд.2) від 24 травня 2005 р N 158-р (158-2005-р) м.Київ
Інспектування
- процес контролю за організацією технічної експлуатації енергетичного устаткування та мереж, дотримання договірних відносин шляхом вивчення організаційно-розпорядчих документів суб'єктів господарської діяльності та аналізу повноти і достатності вжитих заходів відповідно до нормативно-правових актів та нормативних документів.
МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Інструкції з організації проведення заходів державного енергетичного нагляду за суб'єктами електроенергетики, суб'єктами відносин у сфері теплопостачання і споживачами електричної енергії та оформлення їх результатів (Інструкція, п.2.2) 24.12.2004 N 817 (z0071-05)

Інспектування

- перевірка службової діяльності органів (підрозділів) поліції за всіма напрямами роботи.
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Інструкції з організації та проведення перевірок службової діяльності органів (підрозділів) Національної поліції (Інструкція, розд.1, п.2) 30.01.2017 № 67 (z0304-17)

Інспектування

- форма державного контролю, яка полягає у здійсненні перевірки стану здоров'я та благополуччя тварин, виробництва та обігу харчових продуктів та кормів з метою встановлення відповідності законодавству про харчові продукти, корми, здоров'я та благополуччя тварин.
ЗАКОН УКРАЇНИ Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин (ст.1) м. Київ, 18 травня 2017 року № 2042-VIII (2042-19)