БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Лікувальна рекомпресія

Лікувальна рекомпресія є радикальним методом лікування основних водолазних захворювань - декомпресійної хвороби і баротравми легенів. За потреби у процесі лікувальної рекомпресії має проводитися симптоматичне лікування. Характеристика повітряних режимів лікувальної рекомпресії наведена вище. У разі відсутності або неможливості використання водолазних барокамер лікувальну рекомпресію необхідно проводити в інших пристроях, у яких передбачається перебування людей під підвищеним тиском (відсіки та інші пристрої підводних човнів, гідробарокамери тощо). За відсутності лікаря-терапевта лікувальна рекомпресія повинна проводитися під керівництвом командира спуску або лікаря загального профілю, які, розпочавши лікувальну рекомпресію, повинні вжити всіх заходівщодо екстреного виклику лікаря-терапевта до місця лікування.
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Інструкції з організації водолазних спусків та робіт у Національній гвардії України (Інструкція, Додаток 31, Класифікація водолазних захворювань та надання медичної допомоги за основними їх видами, п.2) 02.12.2016 № 1282 (z0038-17)

Лікувальна рекомпресія

- процес повторної компресії з подальшою декомпресією водолаза, що проводиться з метою лікування гострих професійних захворювань.
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Інструкції з організації водолазних спусків та робіт у Державній службі України з надзвичайних ситуацій (Інструкція, розд.1, п.7) 01.03.2019 № 150 (z0300-19)