БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Невідкладна медична допомога

 
 
Невідкладна медична допомога - медична допомога, яка полягає у проведенні професійно підготовленими медичними працівниками відповідно до законодавства невідкладних організаційних, діагностичних і лікувальних заходів, спрямованих на врятування та збереження життя людини при її невідкладному стані, а також мінімізацію наслідків впливу такого стану на її здоров'я.
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Інструкції про порядок медичного забезпечення в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України (Інструкція, п.1.2) 01.04.2014 № 156 (див. текст) (z0416-14)
 
Невідкладна медична допомога - комплекс діагностичних, лікувальних і евакуаційних заходів, які невідкладно виконуються хворому (постраждалому) при гострих захворюваннях (травмі, отруєнні) з метою відновлення і підтримання життєво важливих функцій організму, попередження розвитку загрозливих для життя ускладнень.
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Положення про організацію роботи санаторно-курортних закладів Збройних Сил України (Положення, п.1.2) 23.06.2014 № 411 (див. текст) (z0995-14)