БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Рятувальні засоби

Рятувальні засоби
- рятувальні шлюпки і плоти з їх устаткованням і постачанням, плавучі прилади, рятувальні жилети або нагрудники, рятувальні круги, рятувальні костюми - комбінезони.
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Інструкції з боротьби за живучість суден внутрішнього плавання (Інструкція, п.1.5) 04.11.2004 N 963 (z1483-04)
Рятувальні засоби
- технічні засоби спеціального призначення (рятувальні шлюпки, плавучі прилади, рятувальні жилети або нагрудники, пляжні круги, рятувальні костюми - комбінезони, засоби зв'язку, техніка та інше спеціальне обладнання та спорядження), призначені для проведення пошуково-рятувальних робіт.
МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА У СПРАВАХ ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВІД НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ НАКАЗ Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об'єктах України (Правила, п.1.2) 03.12.2001 № 272 (z0095-02)

Рятувальні засоби

– технічні засоби спеціального призначення (рятувальні шлюпки, плавучі прилади, рятувальні жилети або нагрудники, пляжні круги з 15-метровим плавучим лінем, рятувальні костюми-комбінезони, засоби зв’язку, техніка та інше спеціальне обладнання і спорядження, призначене для проведення пошуково-рятувальних робіт).
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України (Правила, розд.1, п.3) 10.04.2017 № 301 (z0566-17)

"Рятувальні засоби"
- додаткове обладнання та інші матеріали, що ввозяться для забезпечення кожної операції і призначені для використання рятувальними командами.

Угода між Кабінетом Міністрів України та урядом Французької Республіки про взаємодопомогу та співробітництво у галузі цивільного захисту населення (ст.2) м. Парижі 7 жовтня 2010 року (див. текст) (250_076)