БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Трудящий-мігрант

 
 
Для цілей цієї Конвенції термін "трудящий-мігрант" означає громадянина Договірної Сторони, якому інша Договірна Сторона дозволила перебувати на її території з метою здійснення оплачуваної діяльності.
Європейська конвенція про правовий статус трудящих-мігрантів (ст.1) м.Страсбург, 24 листопада 1977 року (див. текст) (994_307)
 
"Трудящий - мігрант" - особа, яка не є громадянином держави, де вона буде займатися, займається або займалася діяльністю, що оплачується.
УГОДА між Україною і Туркменистаном про регулювання процесу переселення і захист прав переселенців (ст.2) м.Київ, 14 травня 2001 року (див. текст) (795_021)
 
"Трудящі-мігранти" - особи, які не є громадянами держави, де вони будуть займатися, займаються або займалися оплачуваною діяльністю.
УГОДА між Україною і Російською Федерацією про регулювання процесу переселення і захист прав переселенців (ст.2) м.Харков, 16 лютого 2001 року (див. текст) (643_147)
 
"Трудящі-мігранти" - особи, які займалися, займаються або будуть займатися оплачуваною трудовою діяльністю в державі, громадянами якої вони не являються і в якій постійно не проживають.
Угода між Україною і Республікою Білорусь про регулювання процесу переселення і захист прав переселенців і членів їх сімей (ст.2) м. Мінськ, 19 березня 2003 року (див. текст) (112_054)
 
"Трудящий-мігрант" - особа, яка є громадянином однієї зі Сторін, а також особа без громадянства, яка постійно проживає на території однієї Сторони, законно знаходиться та на законній підставі займається оплачуваною трудовою діяльністю на території іншої Сторони, громадянином якої вона не є та в якій постійно не проживає.
Конвенція про правовий статус трудящих-мігрантів і членів їхніх сімей держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав (ст.1) м. Кишинів, 14 листопада 2008 року (див. текст) (997_j82)